Novinky 2015

 

21.9.

Jsme byli na klubové výstavě RK CZ v Oslavanech :) Výstava byla moc povedená, jako každý rok, v prostorách zámecké zahrady. Rocky byl přihlášený do třídy pracovní, kde ze 4 pěkných psů vybojoval nakonec umístění výborný 1 s titulem CAC !!! Udělal nám tím ohromnou radost miláček! ♥ Poté jsem předváděla ještě i fenky od přátel a to New Superstar Bohemia Luxyvett, se kterou jsme vybojovali krásné 4 místo z 8 fen. A pak taky Enny - Kiss Me Kohinora Bohemia Luxyvett, se kterou jsme vyběhali V1 CAC, BOS a Vítěz Oslavan! Moooc jsme si tuto výstavu užili, jako vždy skvělá atmosféra a úžasní rozhodčí ze země původu z Anglie :) Už se těšíme na příští rok !

 

28.6.

Dnes jsme s Rockym úspěšně zakončili začátečnický kurz agility, je škoda, že už nám to končí, byl to moc příjemně strávený čas s moc milými lidmi a trenéry :) V horku se Rockymu moc nechtělo, ale vždy mě poslechne a moc se snaží, mám z něj rados. A už se moc těšíme na další :) ! 

 

27.6.

Zůčastnili jsme se s Rockym mezinárodní výstavy Intercanis v Brně. Součástí výstavy byla i výstava koček, hospodářských zvířat, koňí a strojů. Jako každý rok na tuto výstavu rádi chodíme :) Rocky byl přihlášený v pracovní třídě a získal moc hezké ocenění V2 res. CAC. Moc hezky se předvedl a snažil se, potom si  Rocky pěkně prohlídl všechny zvířátka a asi nejvíc byl fascinovaný z chrochtajících prasátek :D  Jsme na naši "princeznu Růženku" mooc hrdí :) 

 

9.6

Fotky z procházky s kamarádem Benjim :)

 

10.5.  

Fotečka z agility tréninku :) Rockyho to baví a mě taky, i když ten běh a všemožné otočky jsou občas dost namáhavé :D Už jsme se jakž takž naučili všechny možné překážky a pokračujeme v pilování do dokonalosti.

1.5. 

Od poslední aktualizace se událo už celkem hodně věcí, tak se musím zase napravit a napsat sem pár novinek a našich zážitků :) Jedna hlavní je, že Rocky oslavil už 4té narozeniny!!! Jje to až neuvěřitelné, před chvílí jsme si ho dovezli domů a teď už jsme s ním 4 roky ♥♥ Čas hrozně rychle letí...Všechno nej nej nej nejlepší moje pusinko a teké všem sourozencům z vrhu A Bohemia Tilia, co by jsme bez Vás dělali  ♥

Rocky a jeho každoroční dortík, tentokrát v zelené barvě :3 

 

V dubnu jsme s Rockym začali chodit na kurzy agility do Nejdku do klubu Jumpingdogs a musím říct, že jsem moc ráda :) Učíme se v moc hezkém prostředí a naši trenéři jsou skvělí :)  Rocky se snaží a jde vidět že ho to baví a užívá si to, tak jsem moc zvědavá jak budeme pokračovat a čeho dosáhneme :)) Brzo přidám fotky z našeho agility běhání ! 

Jinak se snažíme co nejvíce využívat hezkého počasí a podnikéme různé výlety s našimi kamarády hafíky a rodinkou, nebo chodíme sportovat, cvičit lovecké disciplíny, běhat, jezdit na bruslích a vše co nás baví a Rocky se u toho vyblbne :) 

fotečka z tréninku, Rocky je opravdový workoholik a práci miluje :)

Rockýsek a jeho kamarádi Benjamínek a Fíbinka na procházce, jde vidět kdo je PÁN a kdo pes (psové) :D :) 

Také nám došly krásné fotky Rockyho maminky Adélky, sestřičky Valinky a tety Sofinky, musím říct že opravdu miluju tuhle fotečku, holkám to moc sluší  ! :) 

z prava : sedící Adélka, leží Valinka a sedící nalevo je Sofinka :) 

 

26 - 25.2 

Konečně jsem vytáhla z mražáku kačenu a po zimě jsme si potrénovali :) Rocky jako vždy hezky pracoval, je to radost jít s ním trénovat a mám z něj radost:) Určitě tento rok zase zkusíme PZ a snad to konečně vyjde :)

 

2.1

Došla mi od naší chovatelky Alenky fotka Rockyho brášky Dina, jako štěňátko byl největší z vrhu a pěkný huňatý medvídek :) Úplně v něm vidíme našeho Rockyho, rodina se nezapře :))

 

20.1

Vítáme Vás v novém roce 2015 !!! 

Užíváme si poslední zbytky sněhu :)) Tátu chytla zas jeho kreativní nálada a postavil společně s Rockym sněhuláka vysokého přes 2 metry. kolem kterého teď společně blbnou :D

Vítejte na mých stránkách ! ♥

Ahooj, já jsem Rocky ( papírovým jménem Arwi  Caro Bohemia Tilia) a moc Vás vítám na mých stránkách a srdečně Vás zvu na virtuální prohlídku do mého pelíšku !