Novinky 2012

 

Všechny fotky v novinkách starších jak 2013 se rozhodly nezobrazovat se a tak se moc omlouvám, že tu nejsou, časem je sem zkusím znova vložit. 

 

28.12.2012

 

Tak jsem oslavil 24. už mé druhé Vánoce, byla to paráda, dostal jsem míček ve tvaru kočičky, další míček za kterého trčely barevné provázky 4 sáčky kokin a ještě krááásnou modrou teplou deku. Paní ve zverimexu paničku ujišťovala že ty hračky jsou dost odolné a že je nerozkoušu, samozdřejmě to nezná mě a míček kočička už nemá uči a odpadává mu jedno oko a druhej míček už má roztrhaný dva provazy....sáčky kokinek už mám jen dva, já jsem prostě milovník všech sušených masíček a všech těch mňamek. Takže se tady furt válím na mojí nové dešce a teď spím jen na ní, můj krásnej pelíšek jsem na chvíli opustil, takže leží v rohu zimní zahrady. Dokonce jsem přibral 2 kila a to je moc dobře, protože se ze mě musí stát pořádný pes, ale zatím jsem stejně atlet, to už mi zůstane. Včera jsme trénovali s bažantím a králičím dummíčkem a panička mě moc chválila, donasl jsem je i na vzdálenost víc jak 600 metrů a to ještě se zatáčkou do vinohradů, kde se schovávaly. Zkoušeli jsme i klid a vydržím sám ležet přesně deset minut, i když je panička hrozně daleko schovaná a já na ni nevidím.  Takže si užívám zaslouženého odpočinku a přitom i trénujeme aby jsem nic nezapomněl.  A ještě jedna novinky kamarád Artušek má nový webík, konečně jsem se ho dočkal a tady jsou stránečky :  www.psi-cestovani.eu, jsou opravdu moc pěkné. Tak se mrkněte.

 

 

 

2.12.2012

 

Tak jsme dnaska byli na mezinárodní výstavě v Nitře na Slovensku. Pan rozhodčí byl z Francie a jmenoval se Christian Juanchicot. Byl jsem v mezitřídě spolu se starším Don Perignonem Černá Sluníčka. Šel jsem první, protože mám jméno na A. Oběhli jsme kolečko, postoj, ukázal jsem zuby a pak si mě pan rozhodčí vzal jednotlivě. Kolečko, postoj, prohmatat.  Pak Perry. Oběhli jsme závěrečné kolečko a pan rozhodčí přisoudil první místo Perrymu a já jsem dostal bohužel VD2 :( Mám krásný posudek, ale prý mám být trochu mužnější no, holt jsem ještě prcek, ale já to doženu a pak všichni uvidí :D Ale byl to super výlet  a už se těším na leden na národní výstavu :)

 

 

 

 

19.11.2012

 

Tak nám konečně dorazili výsledky : DKK 0/0, DLK 0/0 a k tomu už vyšetřené LP 0/0 !!!!!!!! Jupííí jupííí, tímto jsem splnil podmínky zařazení do chovu.......tak se mi vše vyplnilo.....a další rok zkusíme zkoušky ZOP, SZVP a PZ + plno výstav, tak držte palečky ať se nám všechno povede a snad si mě jednoho dne někdo vybere za ženicha !!! Tady fotky z listopadu : arwicaro.rajce.idnes.cz/fotky_listopad_2012/ 

 

Trénujeme a nosíme dummíčky :)

 

 

 

 

18.10.2012 

 

Jsme byli na rentgenech DKK a DLK a na vyšetření LP v Jihlavě. LP mám 0/0 a držte palce ať i všechno ostatní ! Dokonce mě i nově očipovali, protože mi čip nikde nemohli najít a tak mám novej čip, bolí mě nožičky, jak mi s nimi kroutili a jsem unavený, ale mám to za sebou a je to super ! :) Pan doktor byl moc hodný, akorát, když mi vyholoval kousek pacičky, zrovna jsem nejásal štěstím, ale přežil jsem to .

 

 

7.10.2012

 

 

Dnes jsem se účastnil zkoušek OVVR v Březolupech ! Počasí nám opravdu nepřálo a celý den ustavičně a šíleně moc pršelo, takže jsme z toho nebyli zrovna moc nadšení, když jsme od 08:00 - 14:00 byli venku a buď plnili disciplíny, nebo na disciplínu čekali. Ale zvládl jsem to opravdu skvěle a celou zkoušku jsem se svou paničkou prošel se samýma 4kama :) Takže jsem to zvládl v I. ceně se 232b. z 232b :) !!!!! I naši kamarádi Fíbo a Artušek zvládly zkoušky v první ceně a Artušek se stal vítězem OVVR !! Gratulka :)

Fotky z OVVR + poklidné říjnové dny : https://arwicaro.rajce.idnes.cz/2012-10-07_OVVR_-_7.10.2012/ :)

 

 

 

 

29.9.2012

 

Dnes jsem se zůčastnil Moravskoslezské národní výstavy psů. Byla celkem zima, ale to mi vůbec nevadilo :) Můj kamarád Atticus si odnesl ve třídě mladých - V2 a já jsem získal známku v mezitřídě Výborný 1, CAC a  museli jsme počkat a jít o titul NV - národního vítěze. Tam jsem stál spolu s velikým, chlupatým a svalnatým psem :( Takže NV vyhrál on. To mi ale vůbec nevadí s paničkou jsme jim pogratulovali a spokojeně odešli a jsme šťastní jako blechy :) Naše kamarádka Karduška ( Abbey Cherry Out of Control) taky zabojovala a odnesla si známku VD, gratulujeme Karduško, krásná výstavní premiéra !

Fotky tady : https://arwicaro.rajce.idnes.cz/2012-09-29_Narodni_vystava_psu_Brno :)

 

 

 

 

23.9.2012

 

Dnes jsem byl na nácviku OVVR v Březolupch, kam pojedu 7.10. už na opravdové OVVR :) Tady mám fotky, psát sem do deníčku nic nebudu, vše je u komentářů u jednotlivých fotek :) https://arwicaro.rajce.idnes.cz/2012-09-24_Nacvik_na_OVVR_23.9.2012/

 

 

 

 

22.9.2012

 

Tak jsem se dnes účastnil klubové výstavy retrieverů v Oslavanech :) Bylo škaredě, ale naštěstí nepršelo. Do kruhu nás nastoupilo 8 flatíků. Většina z nich mohutných a chlupatých a proti nim já, mrňous Rockynek :) Pěkně jsem se předvedl, tentokrát bez divadýlka kolem. Pohyb pěkný, postoj se mi poved i jsem vrtěl ocáskem, jako správný flaťák, ukázal jsem zoubky pěkně :) Známka výborná a šel jsem se zase zařadit. Postupně dva pejsci vypadli s VD a zůstalo nás jen 6 s výbornou, aby se pan rozhodčí rozhodl, kdo bude na 1,2,3 a 4 místě :) První se umístil kamarád Remy s Andy Řezníčkovou, druhý Don Perigon Černá Sluníčka a na 3 Já Rockoušek !!!!!! Takže jsem dostal ocenění Výborný 3 :) Měli jsme velkou radost !!! Do kruhu jsme nastupovali s tím že VD nám bude stačit a doufali jsme že aspoň tu výbornou dostaneme a to že budeme na 3 místě z 8 flatíků jsme oparavdu nečekali !!! Juhahá !

Fotky tady : https://arwicaro.rajce.idnes.cz/2012-09-22_Klubova_vystava_Oslavany_-_zari

 

 

16.9.2012

 

Dneska jsem zase na návštěvě v ch.s. Bohemia Luxyvett u paní Yvetty :) Domluvili jsme se na nácviku na OVVR  a v 10:00 jsme začali :) Na louce :) Prvně střelba, moje neoblíbená, ale už jsem se celkem odnaučil. První výstřel...... to jsem se leknul :( Běhali jsme s Orienem ( Orien Bonny Dux) po louce a jak se vystřelilo spomalil sem, ocas dolů, ale po minutě jsem to nevydržel a začal jsem lítat s Orčasem, druhý výstřel jsem ani nevnímal :) Takže super. Druhá byla dohledávka bažanta, pěkně jsem dohledal, ale nedonesl, no to nevadí, dopilujeme to :) Druhý aport z terénu, tak bažantík, který mě lákal..... prostě jsem ho nezvednul, no, už jsem zapoměl jak :(  Tak se házel můj dummy běžel jsem k němu, ale celkem jsem zaváhal, protože mi do nosíčku vanul pach bažantíka položeného jiným směrem :) Ale po povzbuzení od paničky, že dummy mám vzít, jsem ji hezky aportoval a i s předsednutím odevzdal paničce :) Pak chůze na vodítku a bez vodítka, celkem to šlo, až na to že na poli bylo tolik bobků od zvěře a já jsem to chtěl zkoumat, tak to nebylo zrovna skvělé, ale nejhorší taky ne :) Pak aport z vody.... no...... ehm... hehe :) Pěkně jsem k tomu doplaval. chytil jsem to a plaval zpět, jenže jsem to u břehu pustil a šel jsem se potápět :) Tak panička málem pukla ostudou :)  Pak jsem se přivolal a poslal pro dummynku znova a to už celkem šlo :) Yvetta dokonce řekla ať přihlásíme OVVR - zkoušku pro uchovnění :) Nakonec jsme se přesunuli na zahradu k Yvettě a k jejím holkám : Quinny, Delle, Jingles, Crazy, Arince a Barušce ( Orien totiž cvičil se mnou) To bylo pomuchláníčko :)  Zase hlavně s Jingles - ta vyrostla ! Už je z ní krásná holka :) Quinny čeká štěnda, tak si páníčci mohli šáhnout jak kopou... ♥ Já jsem si šáhl na štěnda čumáčkem, byl to krásný pocit :) Tak jsme si tam hráli páníčci kecali a po dvou hodinách mě Yvetta ostříhala, protože jdu na výstavu v sobotu do Oslavan :) Rozloučili jsme se a odjeli, moc se těším na další návštěvu :)

Fotky tady : https://arwicaro.rajce.idnes.cz/2012-09-16_Rocky_nacvik_OVVR_-_zari

 

 

 

 

 

 

 

10.9.2012 

 

Včera jsem se zůčastnil Krajské výstavy psů v Brně :) Bolo zase neskutečné horko, ale usídlili jsme se do stínu pod stromy a tam mi bylo dobře :) Obzvlášť když vedle nás ležela flatička a z druhé strany hyperaktivní Jack russel teriérka, to Vám to rychle uteče :) Moc jsem si psů opravdu nevšímal a až když jsme měli nastoupit do kruhu prostě jsem musel začít poskakovat a tahat za ostatníma že ? To přece musí být :) Takže jsem paničce spálil ruku, hned před nástupem do kruhu :) Pak když dávala na stůl desky s papírama co nám dali, jsem zahlídnul KRÁSNOU slečinku chodského psa, která po mě poňufávala a tak jsem paničku pěkně svezl z kruhu zase ven :) Takže už byla naštvaná a sršeli z ní blesky :) To se jí totiž pak bojím :) Tak mě odtáhla zase do kruhu a naštěstí rozhodčí ,věnující se ještě papírům to naše malé představeníčko neviděla :) V klidu jsem se s ní seznámil, ukázal zoubky, oběhl jedno kolečko, postoj, pak tam a zpátky, a postoj :) Slyším známku výborná ! No skvělé ! Nakonec jsem dostal V1, Vítěz třídy, i Krajský vítěz ! :))) Počkali jsme si na závěrečky a tam jsem ještě získal 3 místo ze skupiny FCI VIII, z myslím 5, nebo 6 a více psů !!!!! Takže jsem domů odjel s medajlí krajský vítěz a ještě s pohárem ze závěreček !!!!!! Brzy přidám fotečky :) Zatím jen jedna tady a druhá ve složce výstavy :)  

 

vinobrani-a-vystava-036.jpg

 

 

 

 

18.8.2012 

 

Dneska jsem byl na Mezinárodní výstavě v Bratislavě, bylo hrozné horko a moc se mi opravdu běhat nechtělo, ale byl jsem rád že jsem zase s tolika pejskama. Byla to dlouhá cesta, ale já děsně rád jezdím v autě, takže mi to vůbec nevadilo. Dostal jsem známku VD2 :((. No zrovna nic co bych chtěl, ale někdy to prostě nejde :( Prý bych měl mít silnější kosti a víc síly v pohybu, ale ono bylo fakt děsný vedro a běhat s natřásáním : hopy hop vedro mi vůbec nevadí, fakt nešlo. Takže jsem se spíš táhl jako žížala bez deště, ale prý jsem běžel hezky, no každý rozhodčí to hodnotí jinak. Tak jsme si aspoň udělali pěkný výlet po Bratislavě a taky jsem se vykoupal v jezeře, tak jsem byl spokojený :)

Fotečky : https://arwicaro.rajce.idnes.cz/2012-08-20_Bratislava

 

 

 

9.8.2012

 

4.8. jsem byl jsem podruhé na srazu flatíků u paní Yvetty Holíkové v Klučově. Bylo pěkně a pořádně jsme si zařádili :D Zamiloval jsem se do jedné flatky Kardi se kterou jsem si furt hrál. Tak pár fotek které byly ještě jakž takž použitelné :https://arwicaro.rajce.idnes.cz/2012-04-08_Sraz_Flatiku_2012/ :D Dojel jsem jako ostuda úplně poslední. Tak se na mě všichni přímo ,, vrhli ''a já jsem se hrozně leknul. Protože se na mě vrhlo tak kolem 20 flatíků + 1 golden. No, ale nakonec jsem se uklidnil a spolu s ostatními jsem si začal hrát. Nejvíce samozřejmě s Kardi - jen o něco mladší flatičkou. Pak jsme odjeli k rybníku, kde jsme si všichni zablbli a poplavali, popotápěli a kdo ví co ještě. Pak nám Brixie ( Basilej Brixie Oasis of Peace ) spolu se svou paničkou ukázala ukázku OVVR. Prvně povahu, pak dohledávku, aport, chůzi na, i bez vodítka a nakonec aport z vody, pak jsme se samozřejmě všichni zase vycachtali a jeli jsme zpět na zahradu. Zase jsme si hráli, hlavně s Kardi, tahali jsme se s Orienem o plyšáčka a s malou Jingles jsme uspořádali přepadení baťohu mých páníčků :D Potom přišel oběd, samozřejmě lidský, všichni jedli klobásky a já a všichni ostatní pejsci ( až na Goldenku Xenu, která si troufla ukrást chleba z talíře mého páníčka - rychle totiž přiběhla, čapla chleba a zase zdrhala, tak se jí to podařilo ) jsme slintali a čučeli jak papají. Nakonec jsem si našel moc hodnou Soňu Střížovou, která mi dávala kokinka. :D Děkuju Soni ! Její fotky najdete na : https://abbey.rajce.idnes.cz/6._setkani_flat_coated_retrieveru_v_Bohemia_Luxyvett/. Viděli jsme i ukázku stříhání srsti a výstavy :D Nakonec mě paní Holíková ještě přistřihla, a spokojený jsem odjel domů :D 

 

 

 

 

 

 

21.7.2012

 

 

Dneska jsem byl na Krajské výstavě psů v Brně v Žebětíně. Ráno to vypadalo že bude pršet (výstava byla na otevřeném stadionu ), ale naštěstí nám nepršelo. Vstával jsem v 06:00, šel jsem s tátou ven, zase se nanosilo spoustu věcí do auta a jelo se. Dojeli jsme a paní Yvettka Holíková  mě zase poostříhala. Moc dlouho jsme nečekali, měli jsme kruh číslo 1 a výstavní číslo 151. Nastoupili jsme do kruhu po Faraonském psovi. Došli jsme tam, postavili jsme se do postoje, paní rozhodčí řekla že mám pěknou pevnou stavbu těla. Takže mě to hned na začátek bovzbudilo. Oběhli jsme dvě kolečka, počkal jsem, paní rozhodčí řekla že jsem pěkný pejsek, ptala se že určitě chodíme na výstavy, když si nechám tak hezky prohlédnout zuby a že jsem klidný a také řekla že jde vidět že se mnou páníčkové něco dělají. Takže jsem dostal známku V1 - VT ( vítěz třídy ), dostal jsem taky diplom a mou první medajli !!! Já jsem tak šťastný ! Účastnil jsem se s mojí mladší paničkou JH, získali jsme krásný pohár na památku a pro mě sáček granulí. Koupili mi plyšového pelikána u které jsem už v prvních deseti minutách rozbil pískátko a zrovna teď jsem z ní i vytahal plyš. Chodil jsem po Brně po náměstí ( samozřejmě s medajlí ) a každý se na mě díval, jaký jsem fešák. ( Posudek je v sekci výstav po otevření stránky Rocky se zobrazí i podstránka výstavy. ) Těším se na další výstavu a to 18.8. v Bratislavě, bude tam rozhodčí z Chorvatska, tak uvidíme.

Fotky z výstavy a Brna :https://arwicaro.rajce.net/2012-07-21_Vystava_cervenec_-_Rocky_vitez

 

 

 

 

 

4.7.2012

 

23.6. Jsem byl na Mezinárodní výstavě psů v Brně. Posuzoval nás pan František Korda. Neměl jsem zrovna svůj den a bylo mi špatně, takže jsem dostal známku VD. Sice jsem byl smutný, ale i tak to bylo dobré. Pan rozhodčí se na mě usmíval a řekl že jsem i tak pěkný pejsek. Koupil jsem si zase hrozně moc kokinek. Hrtan, masíčko, psí suchary a taky novou hračku - plyšového ptakopyska. ( který toho teda moc nevydržel) A jsem moc rád že nejsem pudl. A že nemusím mít vyholenej zadek jako oni. Ale jsou to krasavci. Vykoupal jsem se i v Brněnské přehradě. Voda byla teploučká a krásně čistá. Taky jsem potkal pár pejsků. A byl jsem spokojený :D

Včera jsem měl 16 měsíců a dostal jsem bazének. Takové to pískoviště/brouzdaliště pro malé děti, tak se máchám od rána do večera :D A dneska jsem byl ve městě fotit se s památkama, tak až nahraju fotky dám je sem :D

Fotky tady, bohužel jich je jen pár, v hale nebylo moc světla a náš foťák už taky není nejlepší : https://arwicaro.rajce.idnes.cz/2012-06-29_Vystava_Brno_cerven_2012/

 

 

 

 

2.6.2012

 

   Už jsem si celkem dlouho nepsal do deníčku a mám moooc pěkných novinek :D. Tak, 13.5. jsem, byl na návštěvě u paní Yvetty Holíkové v Klučově. Cesta tam byla celkem dlouhá, ale hned jak jsem vystoupil uslyšel jsem štěkat flatíky a okamžitě mě to probudilo :D Paní Yvetta nás už vyhlížela a hned potom co jsme se přivítali jsme šli trénovat. Zašli jsme do pěkného pole, s rybníky a hned první jsme zkusili střelbu. Běhal jsem s flaticí Crazynkou v poli, když v tom slyším PRÁSK !!!!!!!!! Tyjo, tak to byla rána, celkem jsem se lekl :( A to prý nemám. Tak jsem byl vyjukanej a potom jsme šli na dohledávku. Paní Yvetta mi ukázala krásného a voňavého bažanta. Šli jsme s paničkou dál a já se nedíval, paní Yvetta ho mezitím pohodila do pole a pak mě pustili s povelem HLEDEJ !!!! Tak toho jsem našel hned, krásně mi zavoněl do čumáčku :) A pak ještě 2x. Pak jsme zkoušeli aport. No, to jsem se teda předvedl :( Vůbec mě aport nezajímal. Ale nakonec jsem ho přece jen párkrát donesl. Pak aport z vody. To bylo celkem dobré a nakonec chození u nohy. Taky celkem dobré. Potom jsme vzali celou smečku paní Yvetty a šli jsme na procházku do polí a k rybníku kde jsme taky zkoušeli střelbu a už to bylo lepší.  Dokonce jsem i honil srnku, ale hned za chvilinku mě odvolali. Pak jsme šli k paní Yvettě domů. Pohrál jsem si se všema pejskama a i s malou Jingle - flatím štěnátkem. I mě ostříhali no tak to se mi teda nelíbylo, ale držel jsem. Potom jsme chvíli poseděli, paní Yvetta se mnou zkusila pohyb v kruhu a jelo se domů. Dokonce nám dala domů i toho bažanta, aby jsme trénovali. Stavili jsme se po cestě do Jaroměřic nad Rokytnou a v parku jsme se pěkně prošli. To už jsem se šoural pomalým krokem, protože už jsem byl unavený. Hned jak jsem naskočil do auta, tak jsem usnul. A probudil jsem se až když jsme přijížděli domů. Snad k paní Yvettě ještě někdy pojedu :D 

25.5. jsem se koupal ve sprše. Na výstavu, která se konala 2.6. Koupal jsem se dětským mýdlem jak nám poradili, a potom jsem schnul dole v obýváku. Týden jsem se nesměl koupat, abych neměl na výstavu srst otevřenou. Takže jsem se ani nesměl ušpinit a nic moc jsem nedělal. No a dneska nastal dlouho očekávaný den D !!!!!!  Vstával jsem v 5:00 ráno a šel jsem s tátou na procházku. Všichni jsme se vypravili, nanosili spoustu věcí do auta, sedl jsem si do kufru a v 6:00 jsme odfrčeli směrem na Zlín na Krajskou výstavu psů (mou první). Cesta byla dlouhá, ale rychle uběhla, protože moc rád pozoruju silnici a auta. Když jsem vystoupil slyšel jsem HAF, HAF, HAF, AŮ. A věděl jsem že jsme na místě. Až jsme se prodrali otřesnou frontou do haly rozprostřeli mi moji deku ( na který sem stejně neležel ) A po chvíli co přišla i paní Holíková, mě zase doostříhala, páč jsem byl zase trošku zarostlej. Na a pak jsme čekali, čekali a čekali, před námi byli ještě jezevčíci a kokršpanělé. Vyvenčil jsem se a šlo se zase do haly. Když už jsme měli jít konečně na řadu, žblunkl jsem s sebou do misky z vodou a měl jsem půlku zadku mokrý. No paničku tam málem kleplo a tak mě rychle ošmudlali kapesníčkem a šlo se do kruhu. Oběhli jsme dvě kolečka, udělali jsme výstavní postoj, pan rozhodčí mi zkontroloval zuby, prohmatal mě a oběhl jsem zase dvě kolečka. Nakonec mi řek že jsem dneska na druhém místě a šli jsme se postavit před číslo dva. Pejskovi který stál před jedničkou jsem ani nezáviděl a byl jsem rád že jsem dostal V2 a krásný posudek (je napsaný ve složce Rocky). Po výstavě jsme se ještě stavili v Luhačovicích, kde jsem vyděl plno kačenek a prošli jsme se po kolonádě a po parku. Pak jsem už utahanej jako kotě naskočil do auta a jelo se domů.

 

 

 

 

8.5.2012

 

Moje kamarádka Bella ( je to golden retriever), má nového člena rodiny ato miniprasátko !! Úplně jsem se do něj zamiloval ♥ Je ták roztomilé. Ale k plotu moc chodit nechce. Taky chci jedno domů, no ale asi žádné nebude, protože mi ho naše mamka zakázala. 3.5. jsem měl 14 měsíců. V neděli jedu do Klučova za paní Yvettou Holíkovou, na nácvik OVVR, tak uvidíme jak se tam předvedu a samozřejmě Vám napíšu :D Už jsem tam jednou přece byl na setkání flatíků. Doufám že mi to půjde a taky se mooooc těším na kámoše Oriena, ktarý byde cvičit se monu. Prý mě paní Yvetta i ostříhá protože máme v plánu výstavy, tak teda nevim nevim. Stříhání moc rád nemám. Doma my stříhají ouška, abych nevypadal jako víla Amálka, ale celý jsem se ještě nikdy nestříhal. V pondělí jsme odesílali přihlášky na 2 výstavy. 2. června do Zlína na Krajskou a 23 -24. června do Brna na mezinárodní výstavu. Trénujeme na zahradě na výstavním vodítku a taky cvičíme postoj, abych tam byl krásnej. Panička se bojí, že tam udělám scénu a budu ji tahat za ostatníma pejskama v kruhu. Ale budu se snažit jí to nepokazit. Hodně často ted jezdíme na plavání na laguny Mušov a na rybník Apollo. Apollo mám radši, protože si tam vždycky zablbnu s nějakýma psýma kámošema a je tam taky super písek ( na Mušově jsou kamínky) tak se v něm rochním, až vypadám jako prasátko a taky proto ža tam jsou labutě ( sice na mě furt sičí, ale mě to nevadí) Jo, a k tomu prasátku, když jsme včera jeli na Apollo, stavili jsme se v zahradnictví. Měli to tam moc pěkný, to musím uznat, ale nejlepší bylo, že tam miniprasátka měli taky !!! Samečka a samičku, a byli moc hodní pěkně jsem je olízal. Měli takový srandovní čumáčky a ocásky, kerýma vrtěli jako pejsci :D a koždou chvíli jeden z nich udělal takový roztomilí: chro chro chro. Taky chci umět chrochtat :D Dneska je hrozný horko a tak nic moc nedělám a pěkně se vyhřívám na sluníčku. Ted' taky často chodím ráno s naším tat'kou do vinohradů. A večer chodím trénovat aporty na pole s Šári. Flatí slečnu jsem tady zatím ještě nezahlídl, ale doufám že se jednou ještě potkáme :D.

Fotky najdete tady:https://arwicaro.rajce.net/2012-05-09_Vylet_do_zahrady_a_na_Apollo 

.

 

 Omlouvám se že tu nejsou starší články, protože se mi vymazali :((

 

Vítejte na mých stránkách ! ♥

Ahooj, já jsem Rocky ( papírovým jménem Arwi  Caro Bohemia Tilia) a moc Vás vítám na mých stránkách a srdečně Vás zvu na virtuální prohlídku do mého pelíšku !